Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART ROUPE (född 1918-2014): Härbre, signerad och daterad L. Roupe -69, olja på pannå, ca 38,5x50 cm
494837
2017-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här