Lennart Roupe oljemålning

Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROUPE (född 1918-2014): Härbre, signerad och daterad L. Roupe -69, olja på pannå, ca 38,5x50 cm

494837

2017-10-23