Skulptur kristusfigur

Skulptur kristusfigur
Skulptur kristusfigur
Skulptur kristusfigur
Skulptur kristusfigur
Skulptur kristusfigur
Skulptur kristusfigur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, skuret trä, Kristus-figur, höjd 91 cm

Skador

494853

2017-10-26