Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Havsmotiv, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 67,5x99 cm

494860

2017-10-23