Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets mitt, delvis mebålat i grått, höjd ca 84, 120,5x188 cm

Bordsyta med gamla brännmärken, slitage, skador

494873

2017-10-23