Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt, delvis mebålat i grått, höjd ca 84, 120,5x188 cm
Bordsyta med gamla brännmärken, slitage, skador
494873
2017-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här