Pelarbord empirstil

Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil
Pelarbord empirstil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELARBORD, med lös stenskiva, empirestil, sent 1800-tal, fanerad trepassformad fotställning med mässingskodd centralfot, hjul i mässing, diameter 110, höjd 72 cm

Fötterna med fanérskador

494879

2017-10-29