Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, "Tokyo", bänk, Triva, 1950-tal, ek, skyltmärkt, höjd ca 35, 112x42 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
494907
2017-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här