Bordslampa Hugo Tryggelin

Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin
Bordslampa Hugo Tryggelin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TRYGGELIN, bordslampa, Rörstrand, omkring 1900, dekor av blommor mot grön fond, märkt Rörstrand monogramsignerad och daterad HT 98, total höjd ca

494916

2017-10-24