Esaias Thorén blandteknik

Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik
Esaias Thorén blandteknik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESAIAS THORÈN (1901-1981), knästående kvinna, blandteknik/akvarell och tusch, signerad E Thorén 1925, dagermått ca 18 x 14 cm

494917

2017-10-24