Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
HARALD WIBERG (1908-1986): Spårhund, signerad och daterad 1965, akvarell, 11x19 cm
Zustandsbeschreibung
494945
2017-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner