Haral Wiberg akvarell

Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell
Haral Wiberg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

HARALD WIBERG (1908-1986): Spårhund, signerad och daterad 1965, akvarell, 11x19 cm

Zustandsbeschreibung

494945

2017-10-24