Fredrik Schriever-Ablen soffbord

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Örebro glasindustri AB,1960/70-tal, underrede i valnötsfärgad teak, rökfärgad glasskiva, höjd 53, 135x95 cm

Bruksslitage, mindre ytrepor

494971

2017-10-24