Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Örebro glasindustri AB,1960/70-tal, underrede i valnötsfärgad teak, rökfärgad glasskiva, höjd 53, 135x95 cm
Bruksslitage, mindre ytrepor
494971
2017-10-24