Håkan Rehnberg estningar

Håkan Rehnberg estningar
Håkan Rehnberg estningar
Håkan Rehnberg estningar
Håkan Rehnberg estningar
Håkan Rehnberg estningar
Håkan Rehnberg estningar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÅKAN REHNBERG (född 1953): (7) Kompositioner, signerade Håkan Rehnberg och daterade 1990, numrerade 2/35, 3/35 samt 4/35, estningar, bladmått ca 41x29 cm

Delvis samma motiv

494977

2017-10-24