Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÅKAN REHNBERG (född 1953): (7) Kompositioner, signerade Håkan Rehnberg och daterade 1990, numrerade 2/35, 3/35 samt 4/35, estningar, bladmått ca 41x29 cm
Delvis samma motiv
494977
2017-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här