Lars Olof Loeld litografier

Lars Olof Loeld litografier
Lars Olof Loeld litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS OLOF LOELD (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 31/49 samt 33/49, litografier, bladstorlek 63x49 cm, oramade

494980

2017-10-24