Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, jugend, 1910/10-tal, valnötsfanér, dekorelement med glasstavar, invändiga hyllplan, glas, höjd 115, bredd 103, djup 38 cm
Fanérbortfall, slitage
494987
2017-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här