Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, för 2 ljus vardera, på marmor fot, förgyllda detaljer, behängda med olikslipade prismor, höjd 45 cm
En lös dekorarm lös
494995
2017-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här