Bicorne

Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BICORNE, för sjöofficer, 1800-tal, i trälåda, originalask i trä medföljer

Ask med slitage, skador

495007

2017-10-24