Fritz Smedberg oljemålning

Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ SMEDBERG (1900-1977): Åmotsdal, Telemark, Norge, signerad och daterad Smedberg -38, olja på duk, ca 90x100 cm

Mindre tryckmärke med färgbortfall

495009

2017-10-24