Snedklaffsekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Italien, Louis XV-stil, fanérad i valnör, dekor av intarsia, patinerade metallbeslag, höjd ca 90, 91x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, smärre skador

495013

2017-10-24