BYrå Louis XV-stil
2017-10-24
495014
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, Italien, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, beslag i patinerad metall, höjd ca 67, 61x36 cm
Bruksslitage, smärre skador