Stig Lindberg askfat samt cigarettställ "Domino"

Stig Lindberg askfat samt cigarettställ

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, "Domino", askfat samt cigarettställ, Gustavsberg, mått askfat ca 15,5x15,5 cm

Bruksslitage, askfatetets nedre yttre kant med mindre nagg/ tillverkninsgdefekter. Cigarettställ med mindre nagg

495018

2017-10-24