Stig Lindberg askfat samt cigarettställ "Domino"
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, "Domino", askfat samt cigarettställ, Gustavsberg, mått askfat ca 15,5x15,5 cm
Bruksslitage, askfatetets nedre yttre kant med mindre nagg/ tillverkninsgdefekter. Cigarettställ med mindre nagg
495018
2017-10-24