Harald Nielsen bägare
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HARAL NIELSEN, vinbägare, sterlingsilver, Georg Jensen, design nr 532 A, hamrad yta, fot med genombruten dekor, svenska importstämplar, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 128 g
Kupa med hårt slitage
495022
2017-10-24