Harald Nielsen bägare

Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare
Harald Nielsen bägare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARAL NIELSEN, vinbägare, sterlingsilver, Georg Jensen, design nr 532 A, hamrad yta, fot med genombruten dekor, svenska importstämplar, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 128 g

Kupa med hårt slitage

495022

2017-10-24