OIlle Baertling färglitografi Konkret konst

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 267/300, daterad 1949-68, blad 2 ur sviten, färgserigrafi, bildmått ca 27,5x17 cm

495027

2017-11-30