Ikon Ryssland 1800-talets slut
2017-10-24
495028
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-talets slut, Ryssland, mässingsrisa, ca 23x18 cm
Skador och slitage