Ikon Ryssland 1800-talets slut

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1800-talets slut, Ryssland, mässingsrisa, ca 23x18 cm

Skador och slitage

495028

2017-10-24