Henry Schäf pastellmålning

Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Portätt föreställande Maria Stuart med texten "Maria Scoiorum Regina", signerad och daterad Henry Schäf 1923, pastell, ca 37x30 cm.

495036

2017-10-26