Brickbord 1800-tal

Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1800-talets slut, skiva i papier maché, dekor med fåglar och blommor, höjd ca 52, 81x64 cm

Slitage, fläckar

495062

2017-10-24