Leo Verde olejmålning
2017-10-24
495064
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEO VERDE (1904-1976): Motiv från troligen Mälarhöjden, signerad och daterad -61, olja på duk, motiv av hav och fjällandskap på baksidan ca 60x90 cm