Leo Verde olejmålning

Leo Verde olejmålning
Leo Verde olejmålning
Leo Verde olejmålning
Leo Verde olejmålning
Leo Verde olejmålning
Leo Verde olejmålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEO VERDE (1904-1976): Motiv från troligen Mälarhöjden, signerad och daterad -61, olja på duk, motiv av hav och fjällandskap på baksidan ca 60x90 cm

495064

2017-10-24