Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SAM ARSENIUS (1857-1912): Dalagård, signerad och daterad Sam Arsenius 1884, olja på pannå, ca 37x58 cm
Ytskador
495082
2017-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här