Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAM ARSENIUS (1857-1912): Dalagård, signerad och daterad Sam Arsenius 1884, olja på pannå, ca 37x58 cm

Ytskador

495082

2017-10-24