Petter Thoen, Dream on

Petter Thoen, Dream on
Petter Thoen, Dream on
Petter Thoen, Dream on
Petter Thoen, Dream on

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Dream on", signerad Thoen, signerad och daterad feb 2011 på baksidan, akryl/blandteknik, ca 73x60 cm

495085

2017-10-25