Golvlampa ASEA

Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA
Golvlampa ASEA

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ASEA, golvlampa "E1726", 1940-tal, mässing med pelare lindad i läder, höjd ca 138 cm

Obetydligt slitage

495087

2017-10-24