Golvlampa ASEA
2017-10-24
495087
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ASEA, golvlampa "E1726", 1940-tal, mässing med pelare lindad i läder, höjd ca 138 cm
Obetydligt slitage