Vägglampor mässing

Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, mässing, 1 par, EWÅ, 1960-tal, ledad arm, konisk skärm i textil, längd ca 55 cm

Smärre slitage

495090

2017-10-24