Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARETTETUI, med tändplån och veke, silver, stämplad Nikolay Strulev Moskva 1889, vikt ca 190 g
Spår av invändig förgyllning, bucklor
495101
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här