Cigarettetui Ryssland silverspecial

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, med tändplån och veke, silver, stämplad Nikolay Strulev Moskva 1889, vikt ca 190 g

Spår av invändig förgyllning, bucklor

495101

2017-11-04