Sekretär barock 1700-tal

Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal
Sekretär barock 1700-tal

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, barock, möjligen Portugal, fanerad med olikaträslag bl.a. valnöt, platan, mahogny, höjd 128, 122x55 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall, senare draghantag, lagningar

495104

2017-10-29