Rölakan Kerstin Persson

Rölakan Kerstin Persson
Rölakan Kerstin Persson
Rölakan Kerstin Persson
Rölakan Kerstin Persson
Rölakan Kerstin Persson
Rölakan Kerstin Persson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, signerad KP, ca 240x148 cm

Sliten frans, visst slitage/fläckar

495121

2017-10-27