Rölakanmatta Capella

Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, 1950-60-tal, Sverige, mönster efter Carl Malmsten "Capella", rölakan, grafisk rutdekor, ca 325x160 cm

Visst slitage

495123

2017-10-27