Carl Luthander Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LUTHANDER (1879-1967): Utsikt från söder mot stadshuset, signerad Luthander, olja på duk, 54x64,

Finns avbildad i Modernt måleri ,Ragnar Hoppe, sid 112

495126

2017-10-24