Spelbord
2017-10-29
495141
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, låda i sarg, fanerad med mahogny, höjd ca 75, 84x39 (78) cm
Slitage, ytskador, renoverat