Judith Johansson rölakan Riddarsporrar
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JUDITH JOHANSSON, "Riddarsporrar", matta, Ateljé JJ i Knäred, rölakan, signerad JJ, 305 x 203 cm
HISTORIK: Inspirationen till mattan kommer från de vackra riddarsporrarna som växte utanför rådhuset i Östersund
Slitage, smärre fläckar
495147
2017-10-28