Judith Johansson rölakan Riddarsporrar

Klubbat för:

5 200 SEK

7 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, "Riddarsporrar", matta, Ateljé JJ i Knäred, rölakan, signerad JJ, 305 x 203 cm

HISTORIK: Inspirationen till mattan kommer från de vackra riddarsporrarna som växte utanför rådhuset i Östersund

Slitage, smärre fläckar

495147

2017-10-28