Jan Hallberg stolar
Vollendet
2017-10-29
495160
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JAN HALLBERG, "Tallåsenstolar", 2 st., 1950-tal, teak och björk, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage