Jan Hallberg stolar

Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HALLBERG, "Tallåsenstolar", 2 st., 1950-tal, teak och björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

495160

2017-10-29