Leif Egil Reitan oljemålning

Leif Egil Reitan oljemålning
Leif Egil Reitan oljemålning
Leif Egil Reitan oljemålning
Leif Egil Reitan oljemålning
Leif Egil Reitan oljemålning
Leif Egil Reitan oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

LEIF EGIL REITAN (Norge 1927-1990): "Utflukt", signerad och daterad LE Reitan 1964, olja på duk, ca 46x65 cm, originalkvitto medföljer

Mindre duklagning

495169

2017-10-24