Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
LEIF EGIL REITAN (Norge 1927-1990): "Utflukt", signerad och daterad LE Reitan 1964, olja på duk, ca 46x65 cm, originalkvitto medföljer
Mindre duklagning
495169
2017-10-24