Anna Johanna Ångström rölakanmatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, signerad Å, ca 204x133 cm

mindre slitage, fransar något skadade

495178

2017-11-03