Kontorsstol industridesign
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONTORSSTOL, 1900-talets första hälft, industridesign, etikettmärkt Goodform, General Fireproof Company, Youngstown Ohio, numrerad oc-61, röd klädsel, kromat underrede, höj och sänkbar
Slitage
495191
2017-10-24