Kontorsstol industridesign

Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign
Kontorsstol industridesign

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSSTOL, 1900-talets första hälft, industridesign, etikettmärkt Goodform, General Fireproof Company, Youngstown Ohio, numrerad oc-61, röd klädsel, kromat underrede, höj och sänkbar

Slitage

495191

2017-10-24