Fåtölj svart plastlack

Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack
Fåtölj svart plastlack

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, svart lackmaterial, sits i tyg, pärlspikad, lejontassar, sitthöjd ca 46 cm
Inköpt i Los Angeles

Slitage, bakbenen med skada

495201

2017-10-24