Orientalisk avdelningsskärm

Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm
Orientalisk avdelningsskärm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 1900-talets andra hälft, träskuren dekor, betsad, dekor med växtdelar, höjd 183x200 cm, fyra delar

Bruksslitage

495202

2017-10-24