Stig Lindberg skulptur Narcissus i parian
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Narcissus", skulptur, Gustavsberg, parian, i form av två ansikten, efter original från 1945, monterad på träsockel höjd 22,5 cm
Omfattande lagningar och skador, fastlimmad och monterad på sockel
495207
2017-10-30